Регистрация

Новости:

SMF - Just Installed!
Administrator
*****

Решта Иван

Апрель 03, 2017, 10:17:47 pm
Початківець Сообщений: 19
Запрошую до створення свого куточку раю на землі, до створення свого, єдиного і неповторного, створеного з любов'ю, Родового помістя.
Чекаю людей добрих, які готові жити в злагоді з природою та в добросусідстві з однодумцями. Такі риси, як взаємопідтримка та взаємодопомога - обов'язкові тому, що навіть нові будинки, в наших Родових помістях, планується будувати разом - толокою.
До речі, є технологія будівництва екобудинку, який не потребує опалення.
Земля має призначення - ОСГ, але в межах села і по генплану під житлову забудову, це означає, що адреса і прописка - без проблем.

Місцезнаходження: Київська область, Баришівський район, в межах села Лук'янівка і примикає до траси Київ-Суми, що дає великі можливості комерційного використання території понад трасою та й до столиці всього 50км.

Територія поселення під самим лісом. В лісі поміж соснами велика кількість беріз, місцевість дуже красива і називається "Березовий гай".
Тут бере початок річечка "Бакумівка" і є велике болото, яке перетворимо в озеро. Цей куточок дійсно буде раєм, бездонним джерелом насолоди від красоти природи, від розмаїття краси і запахів квітів і від щасливого блиску в радісних очах людей. Так що чекаєм тих, хто хоче бути серед творців добра. Земля коштує еквівалент - 60$ сотка, 1га = еквівалент - 6000$.

Телефонуйте:
068 6953989, 093 1858628, Микола.